Повербанк HOCO Q14 MagSafe 5000mAh 20W

- Немає в наявності
- Код: 11300
899 ₴
+380 (67) 595-30-20
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги даного Power Bank:
- Має ємність 5000 mAh, що гарантує тривалий час роботи пристроїв
- Підтримка швидкої зарядки
- Наявність 1 Type-C порта, що здатний постачати живлення в обидві сторони
- Працює за принципом технології MagSafe. Він легко магнітиться до задньої стінки останніх iPhone і починає заряджати "в один дотик" за принципом бездротової зарядки
- Цифровий дисплей для контролю заряду
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечну зарядку
- Вогнетривкі матеріали з яких виготовлений PowerBank
- Зарядка павербанку через роз'єм Type-C
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: Q14
- Ємність: 5000mAh
- Номінальна ємність: 3000mAh
- Вхід Type-C: 18W
- Вихід Type-C: 20W
- Вихід безпровідної зарядки: 5W/7.5W/10W/15W (MagSafe 7.5W)
- Загальний вихід: 5V/2A
- Розміри: 105x67x12 мм
- Вага: 147 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Бездротова зарядка, Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 2 |
| Максимальна потужність W | 10 |
| Функції заряджання | MagSafe |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 125 г |
- Ціна: 899 ₴




