Зарядна станція OUKITEL BP3000E 3200 Вт 2048 Вт·год LiFePO4

- Готово до відправки
- Код: BP3000E
44 990 ₴
39 490 ₴
Опис
2048Wh ємності, 3200W сумарної потужності, функція ДБЖ, 4 розетки, DC роз’єми, гніздо прикурювача та USB-C/USB-A порти відкривають безмежні можливості підключення електроприладів будинку під час відсутності електрики.
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою Oukitel BP3000E готове рішення для живлення електроенергією всього будинку!
Особливості:
- Ємність 2048Wh: Вистачить на 21 годину роботи 43” телевізора, 8 годин холодильника або на 3 години кондиціонера.
- LiFePO4 батарея: В твоєму розпорядженні понад 4000 циклів перезаряджання, що гарантує термін експлуатації до 10 років.
- Безперебійне живлення: Станція не використовує заряд акумулятора, коли повністю заряджена та підключена до мережі. Вона автоматично перемикається на живлення від батареї протягом 10 мс після вимкнення електроенергії.
- Розширювана ємність: Підключай до 7 додаткових батарей B2000L до станції, та збільшуй максимальну ємність до 16 кВт/год. Такий комплект забезпечить стабільне та тривале живлення будинку, навіть під час тривалих відключень електроенергії.
- 14 через 1: Заряджай 14 пристроїв одночасно на сумарній потужності 3200W.
- 4 розетки змінного струму: З вбудованим перетворювачем напруги на 240V кожна, забезпечують безперебійну роботу побутових приладів сумарною потужністю до 3200W (пікова - 6400W).
- 2 порти DC5521 + гніздо прикурювача: Підключай електронасоси, вентилятори або інші пристрої постійного струму, загальною потужністю до 192W.
- 2xUSB-C 100W Power Delivery порти: Забезпечать блискавичну швидкість заряджання твоїх девайсів.
- 4xUSB-А порти: 2xQC3.0 18W, 2x12W на своєму максимумі здатні зарядити акумулятор ємністю 3300 mAh лише за 1 годину.
- Три способи заряджання: Від авто (120W), від сонячних панелей (1000W) або від мережі (1800W) лише за 3 години.
- Простота використання: LCD дисплей зі зрозумілою індикацією, відсік для зберігання аксесуарів та колеса з телескопічною ручкою для транспортування.
Основні характеристики
Спосіб заряджання
від автомобільної зарядки;
від мережі; від сонячної батареї;
Ємність - 2048 Вт/год
Номінальна потужність - 3200 Вт
Вхід змінного струму: макс. 1800 Вт
Типи портів
USB Type-A; USB Type-C; прикурювач 12В; розетка 220В; AC вихідні порти (розетка)
4 розетки; 220-240 В; 50/60 Гц; 3200 Вт; пікова 6400 Вт; чиста синусоїда
USB-A вихідні порти
4 x USB Type-A; 2 x QC 3.0 18 Вт; 2 x 12 Вт
USB-C вихідні порти 2 x USB Type-C; PD до 100 Вт
Автомобільна розетка прикурювач; 12 В/10 A; 120 Вт max
Тип акумулятора - LiFePO4
Циклів зарядки - 4000
Форма вихідного сигналу - чиста синусоїда
Час заряджання - від мережі 1.5 годин; від сонячної панелі 2.5 години
Додатково
UPS (функція ДБР); додаток iOS/Android; дисплей; підтримка додаткових батарей; швидка зарядка; наскрізна зарядка
Особливості
дисплей, підтримка додаткових батарей;
Розміри - 46 x 29.6 x 32.2 смВага - 24 кг
Комплектація
зарядна станція; мережевий кабель; кабель XT60/MC4; кабель XT60/прикурювач; посібник з експлуатації
Колір чорний
Гарантія 24 міс.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 200000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Type-C, mini USB, USB Type-A, Розетка AC 220В, USB, USBx2, DC, micro USB |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 7 |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Набір перехідників | Да |
| Заряджання батареї | От сети, Від сонячної енергії, Від автомобільної зарядки |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Протиударний корпус, Вологозахищений корпус, Ліхтарик, Швидке заряджання, LED лампа |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 39 490 ₴






